Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1991 yılında kazan ve brülör konularında uzman kişiler tarafından kurulmuştur. Zaman içinde endüstrinin birçok alanında edinilen tecrübeyle üretim kapasitesi, ürün çeşidi ,ürün kalitesi ve pazar payı artmıştır. Bugün BROX markamız kazan ve brülör sistemlerini kapsayan enerji alanında Türkiye’nin önde gelen üreticilerindendir.

POLİTİKAMIZ

VİZYONUMUZ

“Sektörümüzde Lider Kuruluş Olmak, Firmamızı Öncü, Yenilikçi ve Aranan Firma Haline Getirmek”
Kaliteli, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, ekonomik, güvenilir, inovatif, AR –GE odaklı ve yaratıcı ürünlerle önümüzdeki yıllarda birçok ülkeye ulaşmış global bir marka haline gelerek yurt dışında ve yurt içindeki konumumuzun gücüne güç katmak ve fırmamızı aranan firma haline getirmek.

MİSYONUMUZ

Dünya Standartlarına Uygun, “Daha Kaliteli Ürünü, Daha Ucuza“ Üretmek.

Sunduğumuz tüm ürünlerde, kalite standartlarından ödün vermeden güvenli ve uzun ömürlü kullanımı temin etmek ve verimliliği artırmak. Müşteri memnuniyetine bağlı olarak çalışan firmamız satış ve satış sonrası tam destek vererek müşterilerimize güven ortamı oluşturup rahat çalışmasını sağlamakla birlikte kalite yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek.

TEMEL HEDEFİMİZ

Yoğun müşteri memnuniyeti ile birlikte güvenilir, gerçekçi, kaliteli ve çevreyle dost çözümler üreten öncü bir kuruluş olmak. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri “Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle” isteklere uygun tarzda ve zamanında üreterek “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” sağlamak, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimizle işbirliği içinde güven ortamı oluşturmaktır. Müşteriye kalite, fiyat, termin ve süreklilik konusunda vereceğimiz güven, geleceğimizin teminatıdır.”

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Küresel kaynakları korumak; enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamayı, Kirliliğin önlenmesi ve atıkların en aza indirilmesini, Faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkilerinin azaltılmasını hedeflemektedir. Bu ilkeler tüm süreçlerimizde; tedarikçi, müşteri ve diğer paydaşlarımızla ilişkilerimizde rehberimiz olacaktır. İmalat sanayine ürün ve hizmet veren Elektrodinamik; Çevre Yönetim Sistemi’ni; Kalite Yönetimi & İş Sağlığı Güvenliği Sistemi ile bütünleşik olarak ele almakta ve sürekli geliştirmektedir.

BROX

1. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyet alanlarında Sürdürülebilir Kalkınma ilkelerini benimsemiştir.

2. Sorumluluk, amaç ve hedefler ile çevre performansının izlenmesini tanımlayan, önleyici yaklaşım ve risk temelli düşünme odaklı Çevre Yönetim Sistemini etkin uygulamaktadır.

3. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar kullanarak sürekli iyileştirmek ve çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevre bilincini artırmak başlıca sorumluluğumuzdur.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
This site is registered on wpml.org as a development site.